קטלוג מוצרי ים המלח
Your Cart

מדיניות החזרת מוצרים

מדיניות החלפה והחזרת מוצרים

כל המוצרים עוברים ביקורת תקינות לפני שליחתם. לא תתאפשר החזרת מוצרים שאריזתם נפתחה או שבוצע בהם שימוש (אפילו פעם אחת!) ולכן אנו ממליצים לוודא שאכן זהו המוצר שברצונכם להזמין.
מוצר שאריזתו לא נפתחה ולא נעשה בו שימוש ניתן יהיה להחזירו או להחליפו בחנות או לשלוח אלינו בדואר בתוך 14 ימים מיום הקניה ולקבל תמורתו זיכוי בשווי המוצר או מוצר אחר, בניכוי דמי משלוח, לשימוש ללא הגבלת זמן בחנות או בהזמנה נוספת באתר.
* במקרה של החלפת המוצר באמצעות הדואר יש לצרף דמי טיפול ומשלוח נוספים

שאלות ובירורים

לבירורים ולשאלות במהלך הקנייה ניתן לפנות אל מרכז ההזמנות של החנות, 24 שעות, 7 ימים בשבוע באמצעות הדואר האלקטרוני info@careandbeauty.com, או באמצעות הטלפון בימים א-ה בין השעות 10:00-15:00 למספר: 077-4000405


  ביטול רכישה 

  הנך רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות הדין, ובפרט הוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981 ("החוק"). ביטול העסקה יתאפשר עד 14 ימים ממועד קבלת המוצר או מסמך הגילוי, לפי המאוחר ביניהם, באמצעות הודעה שתשלח ל - טרה נט בעל פה בטלפון 077-4000405, בכתב בדואר רשום לכתובת רח' טופז 7, באר יעקב או דרך האתר בעמוד "צור קשר"- למען שירות יעיל יותר נבקש כי תפנו באמצעות המייל.

  כל מוצר שנשלח ללקוח נבדק בדיקת איכות, אם נמצאה תקלה במוצר יש לפנות לחברה ברגע קבלת המוצר על מנת לקבל את השירות הדרוש. אין החברה אחראית לכל נזק שיגרם למוצר כתוצאה מהמשלוח והוא על אחריות הלקוח עצמו.

  במקרה של ביטול עקב אי התאמה או פגם, טרה נט תחזיר לך את מלוא הסכום ששילמת עבור המוצר (בניכוי דמי משלוח), תוך 14 ימים ממועד קבלת הודעת הביטול, ובלבד שהמוצר חזר באריזתו המקורית ולא היה בשימוש. במקרה של ביטול שלא בשל אי התאמה או פגם, החברה תחזיר לך את הסכום ששילמת עבור המוצר בניכוי דמי ביטול בגובה 5% ממחיר העסקה או 100 ₪, הנמוך מבניהם ובניכוי דמי השילוח, תוך 14 ימים ממועד קבלת הודעת הביטול. החזר התשלום יתבצע אך ורק לכרטיס החיוב המקורי שבו נעשתה הרכישה.

   איחור במועד האספקה, מכל סיבה שהיא, לא יקנה לך כל זכות לקבלת פיצויים או כספים כלשהם או כל זכות אחרת, למעט הזכות לבטל העסקה ובלבד שתודיע על הביטול לפני שנשלח או שקיבלת את המוצר.