קטלוג מוצרי ים המלח
Your Cart

משחות שיניים ים המלח

משלוח חינם עד הבית ברכישה מעל ₪250

שטיפת פה שיניים מינרלית המכילה מלחי ים המלח בשילוב עם תמציות אלוורה וקמומיל לניקוי והרעננת הפה, שמירה על היגיינת הפה והגנה על השיניים והחניכיים. דרך אידיאלית להימנע מריח רע מהפה, כולל ריח העישון. אידיאלי לשמירה על היגיינת הפה לכל המשפחה. 400 מ"ל..
₪39.00
משחת שיניים מועשרת במינרלים - אריזת חיסכון
מחיר חיסכון -17 %
6 יחידות באריזת חיסכון משפחתית משתלמת במיוחד. משחת שיניים טבעית ייחודית עשירה במינרלים מים המלח לשמירה על בריאות השיניים והחניכיים. המשחה מכילה מינרלים ייחודיים וריכוז גבוה של מלח מים המלח. למלח תפקיד חשוב בספיגת הנוזלים מחניכיים נפוחות ומודלקות. מומלצת לטיפול והפחתה בחניחיים מודלקות ונפוחות, משפר..
₪120.00 ₪144.00
משחת שיניים טבעית ייחודית עשירה במינרלים מים המלח לשמירה על בריאות השיניים והחניכיים. המשחה מכילה מינרלים ייחודיים וריכוז גבוה של מלח מים המלח. למלח תפקיד חשוב בספיגת הנוזלים מחניכיים נפוחות ומודלקות. מומלצת לטיפול והפחתה בחניחיים מודלקות ונפוחות, משפרת באופן משמעותי את עומק כיס החניכיים של השיניים ..
₪24.00
משחת שיניים מלבינה עשירה במינרלים מים המלח
אזל מהמלאי
משחת שיניים טיפולית המיועדת לתחזוקת שיניים וחניכיים בריאות. המשחה מכילה מינרלים ייחודיים מים המלח להגנה, חיטוי וניקוי החניכיים וחלל הפה, המשחה מכילה פלואוריד וטריקלוזן למקסימום היגיינת הפה ומניעת עששת. בנוסף למינרלים הייחודיים של ים המלח המשחה מכילה טיטניום המסייע בהלבנת השיניים והסרת קתמי עישון. ..
₪27.00
מציג 1 עד 4 מתוך 4 (1 עמודים)