תכנית שותפים

השותפים שלנו חשובים לנו מאוד. אנו עושים כמיטב יכולתנו לנהוג בך בהגינות ובכבוד המגיע לך. אנו פשוט מבקשים את אותה התחשבות בך. כתבנו איתך את הסכם השותפים שלהלן, כמו גם כדי להגן על שמה הטוב של החברה שלנו. אז אנא נשאו איתנו כשאנחנו לוקחים אתכם דרך פורמליות חוקית זו.

אם יש לך שאלות, אנא אל תהסס ליידע אותנו. אנו מאמינים חזקים בתקשורת ישר וכנה. לקבלת תוצאות מהירות ביותר, אנא שלח לנו דוא"ל לכתובת info@CareAndBeauty.com  אתה יכול גם להגיע אלינו בטלפון בחינם:  077-400-0405.

בברחה והצלחה,

careandbeauty.co.il

 

אנא קרא את ההסכם השלם.

אתה רשאי להדפיס את העמוד הזה עבור ההקלטות שלך.

זהו הסכם משפטי בין לך ו- CAREANDBEAUTY.CO.IL

על ידי הגשת היישום המקוון אתה מסכים שאתה קורא ומבין את התנאים וההגבלות של הסכם זה וכי אתה מסכים להיות אחראי משפטית לכל תנאי וכל תנאי.

1. סקירה כללית

הסכם זה מכיל את התנאים וההגבלות המלאים החלים עלייך להפוך לסניף בתוכנית השותפים של CareAndBeauty.co.il. מטרת הסכם זה היא לאפשר קישור HTML בין אתר האינטרנט שלך לאתר CareAndBeauty.co.il. לתשומת לבך, לאורך כל הסכם זה, "אנו", "אנו" ו- "שלנו" מתייחסים ל- CareAndBeauty.co.il, ו"אתה "," שלך "ו"שלך" מתייחסים לסניף.

 

2. התחייבויות כלולות

2.1. כדי להתחיל בתהליך ההרשמה, תשלים ותגיש את היישום המקוון בשרת CareAndBeauty.com. העובדה שאנו מאשרים בקשות באופן אוטומטי אינה מרמזת על כך שאנו לא נוכל להעריך מחדש את בקשתך במועד מאוחר יותר. אנו עשויים לדחות את בקשתך לפי שיקול דעתנו הבלעדי. אנו עשויים לבטל את בקשתך אם נקבע כי האתר שלך אינו מתאים לתכנית שלנו, כולל אם:

2.1.1. מקדם חומרים מפורשים מינית

2.1.2. מקדם אלימות

2.1.3. מקדם אפליה על בסיס גזע, מין, דת, לאום, מוגבלות, נטייה מינית או גיל

2.1.4. מקדם פעילויות לא חוקיות

2.1.5. משלבת כל חומר המפר או מסייע לאחרים להפר זכויות יוצרים, סימנים מסחריים או זכויות קניין רוחני אחרות או להפר את החוק

2.1.6. כולל "סוחר" או גרסאות או איות שגוי בשם הדומיין שלו

2.1.7. האם באופן אחר הוא אינו חוקי, מזיק, מאיים, משמיץ, מגונה, מטריד או גזעי, אתני או בדרך אחרת מתנגד לנו לפי שיקול דעתנו הבלעדי.

2.1.8. מכיל הורדות תוכנה המאפשרות הפניית עמלות מסניפים אחרים בתוכנית שלנו.

2.1.9. אינך רשאי ליצור או לעצב את אתרך או כל אתר אחר שאתה מפעיל, באופן מפורש או משתמע באופן שדומה לאתר שלנו, ולא לעצב את האתר שלך באופן שיוביל את הלקוחות להאמין שאתה CareAndBeauty.co.il או כל עסק אחר הקשור אליו.

2.2. כחבר בתוכנית השותפים של CareAndBeauty.co.il, תהיה לך גישה למנהל חשבון שותפים. כאן תוכלו לסקור את פרטי התוכנית שלנו ואת עלוני השותפים שפורסמו בעבר, להוריד קוד HTML (שמספק קישורים לדפי אינטרנט באתר האינטרנט CareAndBeauty.co.il) וקריאייטיבי באנר, לגלוש ולקבל קודי מעקב אחר הקופונים והמבצעים שלנו. . על מנת שנוכל לעקוב במדויק אחר כל ביקורי האורח מהאתר שלך לשלנו, עליכם להשתמש בקוד ה- HTML שאנו מספקים לכל באנר, קישור טקסט או קישור סניף אחר שאנו מספקים לכם.

2.3. CareAndBeauty.co.il שומרת לעצמה את הזכות, בכל עת, לבדוק את המיקום שלך ולאשר את השימוש בקישורים שלך ולדרוש ממך לשנות את המיקום או להשתמש בכדי לעמוד בהנחיות שנמסרו לך.

2.4. האחריות לתחזוקה ולעדכון האתר שלך תהיה באחריותך. אנו עשויים לפקח על האתר שלך כיוון שאנחנו מרגישים נחוצים כדי לוודא שהוא מעודכן וליידע אותך על כל שינוי שאנו חשים שישפרו את הביצועים שלך.

2.5. באחריותך למלא אחר כל הקניין הרוחני והחוקים האחרים הנוגעים לאתר שלך. עליכם לקבל אישור מפורש להשתמש בחומרים המוגנים בזכויות יוצרים של אדם כלשהו, ​​בין אם מדובר בכתיבה, תמונה או יצירה אחרת כלשהי המוגנת בזכויות יוצרים. אנו לא נהיה אחראים (ואתה אחראי בלעדי) אם אתה משתמש בחומר המוגן בזכויות יוצרים של אדם אחר או קניין רוחני אחר בניגוד לחוק או לזכויות צד ג 'כלשהן.

 

3. CareAndBeauty.co.il זכויות וחובות

3.1. יש לנו את הזכות לפקח על האתר שלך בכל עת כדי לקבוע אם אתה עוקב אחר התנאים וההגבלות של הסכם זה. אנו עשויים להודיע ​​לך על כל שינוי באתר שלך שאנחנו חושבים שיש לבצע, או כדי לוודא שהקישורים שלך לאתר האינטרנט שלנו מתאימים ולהודיע ​​לך על כל שינוי שאנחנו חושבים שיש לבצע. אם לא תבצע את השינויים באתר שלך שלדעתנו נחוצים, אנו שומרים לעצמנו את הזכות להפסיק את השתתפותך ב- CareAndBeauty.co.il